POWIAT WAŁECKI

      Charakterystyka
Powiat Wałecki


     
DZIEŃ BABCI I DZIADKA
Powiat Wałecki

W dniu 28 stycznia br. w Wałeckiej Spółdzielni Mieszkaniowej odbyło się spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka zorganizowane przez Oddział Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Wałczu. W spotkaniu udział wzięli członkowie związku, sympatycy organizacji oraz przedstawiciele władz samorządowych. Powiat Wałecki reprezentował Starosta Wałecki dr Bogdan Wankiewicz.

Starosta życzył babciom i dziadkom dużo zdrowia oraz pociechy z wnucząt. W czasie spotkania wręczono puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Wałczu dla Super Babci, którą została Pani Jadwiga Domańska oraz dla Super Dziadka, którym został Pan Zbigniew Malec.
Powiat Wałecki Powiat Wałecki Powiat Wałecki
Fot.: Włodzimierz Madziński


     
SPOTKANIE NOWOROCZNE W CZŁOPIE

27 stycznia br. w Polsko- Niemieckim Centrum Kultury i Sportu w Człopie odbyło się Spotkanie Noworoczne. W wydarzeniu uczestniczyli Ryszard Mićko - Członek Zarządu Województwa Zachodnipomorskiego, Grażyna Fischer- Kierownik Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Mirosławcu, przedstawiciele władz samorządowych z terenu powiatu wałeckiego oraz powiatów ościennych, służb mundurowych, placówek służby zdrowia i oświaty, organizacji pozarządowych, duchowieństwa, dyrektorzy jednostek organizacyjnych Gminy Człopa, radni Rady Miejskiej w Człopie, sołtysi i przedsiębiorcy z gminy Człopa. Powiat Wałecki reprezentowała Jolanta Wegner - Wicestarosta Wałecki.
Powiat Wałecki Powiat Wałecki Powiat Wałecki
Powiat Wałecki Powiat Wałecki Powiat Wałecki
Spotkanie było okazją do podsumowania roku 2016 w Mieście i Gminie Człopa oraz do przedstawienia planów inwestycyjnych na kolejne lata. Burmistrz Zdzisław Kmieć wręczył także wyróżnienia dla osób i instytucji kreujących pozytywny wizerunek gminy. W kategorii rozwój gospodarczy wyróżnienie otrzymali Piotr Biliński, Joanna Kuszczak, Mariusz Bogacz, Krystyna Gryćko, Marcin Nieradka, Waldemar Wach, Mirosław Wójcik, Piotr Grzelak i Tomasz Sokołowski. Za wspomaganie działań mających na celu promocję oraz rozwój wsi uhonorowano Jolantę Drabińską - Dyrektora Domu Kultury w Człopie, a za wspomaganie działań mających na celu zaangażowanie w integrację lokalnej społeczności- Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Człopie. W kategorii współpraca z samorządem Burmistrz wręczył wyróżnienie ks. Bogdanowi Podbielskiemu - proboszczowi parafii pw. św. Antoniego w Człopie, Kazimierzowi Maciejewskiemu - byłemu Komendantowi Powiatowemu Państwowej Straży Pożarnej w Wałczu, Bartoszowi Balcerzakowi z firmy Harkom, Małgorzacie Sylwii Lach-Gwiazda oraz Zdzisławowi Sobczak. Za wspomaganie działań mających na celu promocję oraz rozwój Miasta i Gminy Człopa Burmistrz wyróżnił Zespół Jagliczanki oraz Dariusza Pilipa - trenera "Korony" Człopa.
Spotkanie uświetniły występy przedszkolaków z Publicznego Przedszkola w Człopie, Julii Ławniczek ze Szkoły Podstawowej w Człopie oraz zespołu "Abrakadabra" z Mirosławca.


     
DZIEŃ PRACOWNIKA PUBLICZNYCH SŁUŻB ZATRUDNIENIA

W piątek 27 stycznia br. Sekretarz Powiatu Zbigniew Wolny spotkał się z pracownikami Powiatowego Urzędu Pracy w Wałczu z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia.
Powiat Wałecki Powiat Wałecki Powiat Wałecki
Sekretarz podziękował pracownikom za zaangażowanie i wkład wniesiony w rozwiązywanie trudnych problemów społecznych i pogratulował skutecznej realizacji zadań związanych z kształtowaniem polityki lokalnego rynku pracy. Życzył także by wykonywana praca dawała jak najwięcej radości i była powodem satysfakcji z dobrze wykonywanych zadań. Aby towarzyszył optymizm i szczęście, które sprzyja ludziom odważnym i ambitnym.


     
MOBILNA AKCJA POBORU KRWI W AMBULANSIE
Powiat Wałecki


W dniu 26 stycznia 2017 r. Starostwo Powiatowe w Wałczu wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie przeprowadziło kolejną MOBILNĄ AKCJĘ POBORU KRWI W AMBULANSIE.

Do akcji przyłączyło się 37 osób, które łącznie oddały ponad 16 litrów krwi. Bardzo Wam dziękujemy i już dzisiaj zapraszamy na kolejny MOBILNY POBÓR KRWI W AMBULANSIE!
Powiat Wałecki Powiat Wałecki Powiat Wałecki


     
9. ROCZNICA KATASTROFY SAMOLOTU CASA C- 295 M

23 stycznia br. w 12. Bazie Bezzałogowych Statków Powietrznych w Mirosławcu odbyły się obchody 9. rocznicy katastrofy samolotu CASA- C295M. Uroczystość rozpoczęto odczytaniem Apelu Pamięci z udziałem Ministra Obrony Narodowej, Antoniego Macierewicza. W uroczystości, oprócz Ministra, udział wzięli przedstawiciele najwyższych władz wojskowych, Wicewojewoda Zachodniopomorski Marek Subocz, samorządowcy oraz najbliżsi lotników, którzy zginęli w katastrofie. Powiat Wałecki reprezentował Sekretarz Powiatu Zbigniew Wolny oraz Członek Zarządu Danuta Kęsek.
Powiat Wałecki Powiat Wałecki Powiat Wałecki
Dziewięć lat temu, żołnierze wracający z konferencji bezpieczeństwa lotów z Warszawy o godz. 19:07 tragicznie zginęli podchodząc do lądowania na lotnisku w Mirosławcu. W intencji ofiar katastrofy odprawiono Mszę świętą w kościele Niepokalanego Poczęcia NMP w Mirosławcu z udziałem kwartetu smyczkowego "Ba-Rock", złożono wieńce oraz zapalono dwadzieścia białych i czerwonych zniczy.


     
V WAŁECKA GALA SPORTU 2017 - BAL SZKÓŁKI PIŁKARSKIEJ ORZEŁ 2010 WAŁCZ

21 stycznia br. w sali Spółdzielni Mieszkaniowej w Wałczu odbyła się V Wałecka Gala Sportu 2017 - Bal Szkółki Piłkarskiej Orzeł 2010 Wałcz. Zaproszenie na Galę przyjęli: Karolina Naja - wielokrotna medalistka Mistrzostw Europy i Świata oraz brązowa medalistka Igrzysk Olimpijskich w Londynie i w Rio de Janeiro, Marcin Łazowski - asystent trenera kadry narodowej U-16 i trenera grup młodzieżowych Pogoni Szczecin, działacze i sympatycy organizacji oraz przedstawiciele władz samorządowych. Powiat Wałecki reprezentował Starosta Wałecki dr Bogdan Wankiewicz.
Powiat Wałecki Powiat Wałecki Powiat Wałecki
Powiat Wałecki Powiat Wałecki Powiat Wałecki
Gala była okazją do wręczenia nagród "Złote Orły 2016". W kategorii "Największe sportowe osiągnięcie 2016 roku" statuetkę otrzymała Karolina Naja, a w kategorii "Wolontariusz roku 2016" - Sebastian Jaźwicki. Podziękowania otrzymali trenerzy klubu ORZEŁ 2010 WAŁCZ Wiktor Ptak (trener rocznika 2002), Marek Skonieczka (2003), Piotr Czerniewicz (2004), Wojciech Bogusz (2006), Andrzej Czyżak (2008), Jacek Halicki (2009), Artur Pieczyrak (2010) i Krzysztof Jaroszewicz (2011).
Organizatorzy wyrazili także swoją wdzięczność zawodniczkom i zawodnikom, rodzicom i przyjaciołom klubu oraz instytucjom, które od lat wspierają działania "Orła": Starostwu Powiatowemu w Wałczu, Urzędowi Miasta Wałcz, Polskim Zakładom Zbożowym Sp. z o.o. w Wałczu, Rettig Heating Sp. z o.o. Oddział w Wałczu, firmie "PTAK REKLAMY", firmie "DWA" oraz PHU "KELC" Leśny & Olszewski Sp.j.


     
PODSUMOWANIE ROKU SPORTOWEGO 2016 KLUBU KARATE TRADYCYJNEGO WAŁCZ

W czwartek 19 stycznia br. w sali wielofunkcyjnej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji po raz 15-sty odbyło się Podsumowanie Roku Sportowego Klubu Karate Tradycyjnego w Wałczu, który w tym roku będzie obchodził jubileusz 30 - lecia działalności. W spotkaniu uczestniczyli zawodnicy, ich rodziny, trenerzy, instruktorzy i działacze klubowi, przedstawiciele władz samorządowych, radni Rady Miasta Wałcz oraz sympatycy klubu. Powiat Wałecki reprezentował Sekretarz Powiatu Zbigniew Wolny.
Powiat Wałecki Powiat Wałecki Powiat Wałecki
Powiat Wałecki Powiat Wałecki Powiat Wałecki
Spotkanie było okazją do przedstawienia dorobku klubu i jego dokonań w ostatnim roku oraz do nagrodzenia najaktywniejszych zawodniczek i zawodników klubu.
W kategorii do lat 14 zwyciężyła Zofia Kowalska przed Natalią Żużewicz i Julią Świstun. W kategorii powyżej 14 roku życia najwięcej punktów zdobył Maciej Świstun przed Maciejem Leszczykiem i Weroniką Gwizdałą. Specjalne wyróżnienie w postaci okolicznościowego grawertonu z rąk Prezesa KKT Wałcz Krzysztofa Gwizdały odebrał Pan Jerzy Sołtys - lekarz sportowy z Przychodni "Salus" w Wałczu, który od wielu lat sprawuje opiekę medyczną nad zawodniczkami i zawodnikami wałeckiego klubu. Uroczystości towarzyszyły pokazy walk karate zaprezentowane przez zawodników różnych grup wiekowych trenujących w klubie. Fot. Bartosz Ćmiel
Powiat Wałecki Powiat Wałecki Powiat Wałecki
Powiat Wałecki Powiat Wałecki Powiat Wałecki


     
OTWARCIE CENTRUM AKTYWNOŚCI LOKALNEJ W MIROSŁAWCU

Powiat Wałecki
W dniu 19 stycznia br. Starosta Wałecki dr Bogdan Wankiewicz uczestniczył w uroczystym otwarciu Centrum Aktywności Lokalnej (CAL) w Mirosławcu. Centrum zostało utworzone w byłej siedzibie stowarzyszenia "Jutrzenka", w pomieszczeniach należących do Przedszkola Samorządowego "Słoneczko" w Mirosławcu.

Wykonawcą prac remontowych było Przedsiębiorstwo Projektowo-Budowlane "HYDROLOG". Centrum będzie przestrzenią otwartą na aktywność organizacji pozarządowych i grup inicjatywnych działających w Mirosławcu, które będą się tu mogły spotykać i podejmować przedsięwzięcia odpowiadające na potrzeby i służące integracji społeczności lokalnej. Fot. UM w Mirosławcu, archiwum własne
Powiat Wałecki Powiat Wałecki Powiat Wałecki


     
SZKOLENIE NA TEMAT POZYSKIWANIA ŚRODKÓW
NA WSPÓŁPRACĘ ZAGRANICZNĄ


W dniu 19 stycznia br. w sali audiowizualnej Zespołu Szkół nr 4 RCKU w Wałczu odbyło się szkolenie zorganizowane przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie przy współpracy ze Stowarzyszeniem Gmin Polskich Euroregionu Pomerania na temat możliwości pozyskiwania środków zewnętrznych na działania z zakresu programów wymiany młodzieży, staży zawodowych oraz partnerskiej współpracy szkół i placówek oświatowych. W spotkaniu wzięli udział dyrektorzy i nauczyciele szkół i przedszkoli z terenu powiatu wałeckiego i drawskiego odpowiedzialni za współpracę z zagranicą oraz zainteresowani nawiązaniem partnerskiej współpracy z zagranicznymi szkołami.
Powiat Wałecki Powiat Wałecki Powiat Wałecki
Podczas szkolenia przedstawiono możliwości pozyskiwania środków w ramach programu Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży, Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży oraz Funduszu Małych Projektów Programu Interreg V A.


     
TOMEK WĘDROWNICZEK W STAROSTWIE POWIATOWYM
W WAŁCZU


Powiat Wałecki
W środę, 18 stycznia br., Starosta Wałecki dr Bogdan Wankiewicz spotkał się w Starostwie Powiatowym z Panem Tomaszem Pawłowskim, znanym jako Tomek Wędrowniczek.

Pan Tomasz od 1994 r. podróżuje po kraju i odwiedza włodarzy w całej Polsce, skrzętnie dokumentując spotkania w swoich kronikach, których zebrało się już 98. Za sobą ma ponad 3, 5 tysiąca wizyt u wojewodów, starostów, wójtów i burmistrzów. Spora część zbiorów pasjonata znajduje się w muzeum w Pyskowicach. Tegoroczna wizyta pana Tomasza, nie jest jego pierwszą wizytą w Starostwie Powiatowym w Wałczu. Obaj Panowie spotkali się już wcześniej w 2008 roku.


     
SPOTKANIE ŚWIĄTECZNO - NOWOROCZNE U "AMAZONEK"

17 stycznia br. odbyło się spotkanie świąteczno - noworoczne Stowarzyszenia Kobiet Ziemi Wałeckiej "Amazonka". Uczestniczyli w nim przedstawiciele podmiotów współpracujących ze stowarzyszeniem, władz samorządowych z terenu powiatu wałeckiego, członkinie oraz sympatycy organizacji. Powiat Wałecki reprezentował Starosta Wałecki dr Bogdan Wankiewicz oraz Sekretarz Powiatu Zbigniew Wolny.
Powiat Wałecki Powiat Wałecki Powiat Wałecki
Spotkanie było okazją do życzeń, podsumowań działań stowarzyszenia w roku 2016 oraz przedstawienia planów na rok bieżący. Uroczystość uświetnił koncert kolęd w wykonaniu zespołu wokalnego "Między Nami" pod kierunkiem Marka Giłki.


     
XIX Wałecka Gala Noworoczna

W dniu 14 stycznia br. w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji odbyła się XIX Wałecka Gala Noworoczna. W gali wzięli udział przedsiębiorcy, sportowcy, ludzie kultury, sztuki oraz przedstawiciele władz samorządowych. Powiat Wałecki reprezentował Starosta Wałecki dr Bogdan Wankiewicz oraz Sekretarz Powiatu, a zarazem prezes Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych w Wałczu Zbigniew Wolny.
Powiat Wałecki Powiat Wałecki Powiat Wałecki
Podczas Gali przyznano tytuł "Ambasadora Miasta Wałcz", który otrzymali Leszek Jóźwik i Krzysztof Głowacki oraz wręczono nagrody "Laur Złota Korona", którą w kategorii społecznej otrzymał Oddział Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Wałczu, a w kategorii gospodarczej Agencja Handlowa "Baza" Sp. z o.o. Północna Izba Gospodarcza wyróżniła firmę DTC Production za aktywną działalność na rzecz organizacji w ramach konkursu "Aktywny w Izbie".

Uroczystość uświetnił występ grup tanecznych ze Szkoły Tańca "Astra Luna" z Wałcza i "Abrakadabra" z Mirosławca oraz koncert Katarzyny Skrzyneckiej.


     
SPOTKANIE NOWOROCZNE W MIROSŁAWCU

13 stycznia br. w Ośrodku Kultury w Mirosławcu odbyło się Spotkanie Noworoczne zorganizowane przez Gminę i Miasto Mirosławiec. Władze Powiatu reprezentowali Starosta Wałecki dr Bogdan Wankiewicz, Sekretarz Powiatu Zbigniew Wolny oraz Przewodniczący Rady Powiatu Bogdan Białas.
Powiat Wałecki Powiat Wałecki Powiat Wałecki
Powiat Wałecki Powiat Wałecki Powiat Wałecki
Spotkanie było okazją do podsumowania roku 2016 w Gminie Mirosławiec oraz do wyróżnienia osób i instytucji, których działania przyczyniły się do rozwoju i promocji regionu. W tym roku, statuetki "skrzydła", trafiły do Magdaleny i Macieja Traczów z "Dzikiej Zagrody" w Jabłonowie, Zbigniewa Smaka z Polskich Zakładów Zbożowych - Zakład w Próchnowie, Danuty Czerniawskiej- Kierownika Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mirosławcu oraz Jadwigi Kamińskiej - głównego specjalisty ds. pozyskiwania środków zewnętrznych w Urzędzie Miejskim w Mirosławcu. Ponadto wyróżnienia za współpracę otrzymali spółka "Investa-Chem", 12. Baza Bezzałogowych Statków Powietrznych w Mirosławcu oraz radni Janusza Beer oraz Stanisław Pilc. Szczególne wyróżnienie i podziękowanie za wieloletnią służbę na rzecz społeczeństwa z rąk Burmistrza Mirosławca oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej otrzymała odchodząca na emeryturę Barbara Wieczorek - wieloletnia pracownica Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mirosławcu. Z programem artystycznym wystąpiły przedszkolaki, a oprawę muzyczną spotkania zapewniło Trio Con Fetti ze Szczecina.
Powiat Wałecki Powiat Wałecki Powiat Wałecki


     
ZMIANA NA STANOWISKU KOMENDANTA POWIATOWEGO PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W WAŁCZU

12 stycznia br. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wałczu odbyła się uroczysta zbiórka z okazji przekazania obowiązków na stanowisku Komendanta. Po 32 latach służby na emeryturę odszedł bryg. mgr inż. Kazimierz Maciejewski. Z dniem 13 stycznia br. obowiązki dotychczasowego Komendanta przejął st. kpt. mgr inż. Dariusz Lubianiec.
Powiat Wałecki Powiat Wałecki Powiat Wałecki
Powiat Wałecki Powiat Wałecki Powiat Wałecki
W spotkaniu uczestniczyli: Wicewojewoda Zachodniopomorski Marek Subocz, Zachodniopomorski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. mgr inż. Jacek Staśkiewicz, przedstawiciele władz samorządowych z terenu powiatu wałeckiego, przedstawicie służb mundurowych: policji, straży pożarnej, wojska i Lasów Państwowych, przedstawiciele placówek oświatowych, dyrektorzy placówek służby zdrowia, proboszcz parafii pw. św. Mikołaja w Wałczu prałat dr Antoni Badura, proboszcz parafii pw. św. Antoniego w Wałczu o. Marek Metelica, przedstawiciele emerytów pożarnictwa, jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych oraz strażacy i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wałczu.
Władze Powiatu reprezentowali Starosta Wałecki dr Bogdan Wankiewicz, Wicestarosta Wałecki Jolanta Wegner oraz Przewodniczący Rady Powiatu Bogdan Białas.
Starosta Wałecki podziękował komendantowi bryg. Kazimierzowi Maciejewskiemu za dotychczasową konstruktywną i merytoryczną współpracę, a pełniącemu obowiązki komendanta st. kpt. Dariuszowi Lubiańcowi życzył sukcesów i satysfakcji z pracy zawodowej.


     
KONWENT WŁADZ SAMORZĄDOWYCH POWIATU WAŁECKIEGO
Powiat Wałecki

W dniu 11 stycznia br. w siedzibie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Wałczu odbył się Konwent Władz Samorządowych Powiatu Wałeckiego. Władze Powiatu reprezentowali: Starosta Wałecki dr Bogdan Wankiewicz oraz Wicestarosta Wałecki Jolanta Wegner.

Tematem spotkania było omówienie postępów prac nad realizacją "Kontraktu Samorządowego". W trakcie spotkania podpisano także porozumienie o współpracy pomiędzy Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Wałczu a Powiatem Wałeckim obejmujące następujące dziedziny:
Powiat Wałecki
  • edukację i kulturę,
  • współdziałanie szkół, stowarzyszeń i innych organizacji pozarządowych,
  • rozwój regionu,
  • dostosowanie kierunków i programów nauczania do potrzeb lokalnego rynku pracy,
  • aktywizację mieszkańców z terenu Samorządu oraz studentów Uczelni na rzecz rozwoju regionu.


     
SPOTKANIE NOWOROCZNE Z BISKUPEM

We wtorek 10 stycznia br. na zaproszenie biskupa diecezji koszalińsko- kołobrzeskiej ponad stu samorządowców z województwa zachodniopomorskiego spotkało się w Centrum Edukacyjno- Formacyjnym w Koszalinie. Powiat Wałecki reprezentował Starosta Wałecki dr Bogdan Wankiewicz.
Powiat Wałecki Powiat Wałecki Powiat Wałecki
Spotkanie noworoczne poprowadził biskup Krzysztof Włodarczyk, któremu towarzyszył biskup Krzysztof Zadarko. W czasie spotkania uczestnicy wysłuchali wykładu ks. prof. Henryka Skórowskiego z Uniwersytetu Kard. Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na temat współpracy samorządów z młodzieżą. Hierarchowie kościelni podziękowali także za współpracę z Kościołem lokalnym oraz zwrócili uwagę na misję samorządowców i rolę sumienia w życiu i pracy przedstawicieli lokalnej władzy.


     
SPOTKANIE NOWOROCZNE W POWIECIE DRAWSKIM

10 stycznia br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim odbyło się tradycyjne spotkanie noworoczne w Powiecie Drawskim, którego organizatorami byli Starosta Drawski Stanisław Kuczyński oraz Przewodniczący Rady Powiatu Drawskiego Stanisław Mikołajczyk.
Powiat Wałecki Powiat Wałecki Powiat Wałecki
W spotkaniu uczestniczyli samorządowcy z terenu powiatu drawskiego, przedstawiciele powiatów sąsiadujących, duchowieństwa, samorządu rolniczego, szefowie służb, inspekcji i straży, kierownicy jednostek organizacyjnych Powiatu, kierownicy instytucji użyteczności publicznej, przedsiębiorcy oraz przedstawiciele mediów. Powiat Wałecki reprezentował Starosta Wałecki dr Bogdan Wankiewicz.
Spotkanie było okazją do podsumowania najważniejszych wydarzeń w Powiecie Drawskim w 2016 r. Towarzyszył mu program artystyczny w wykonaniu uczniów Zespołu Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie przy współudziale wychowanek Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Czaplinku, którzy zaprezentowali spektakl pt. "Gdzie jest nasze Betlejem?" na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena "Dziewczynka z zapałkami". Muzyczno-taneczna inscenizacja w symboliczny i uniwersalny sposób poruszyła problem samotności człowieka we współczesnym świecie, prezentując jednocześnie niezmienne wartości, jakimi są rodzina, dom, tradycja oraz bliskość drugiej osoby. Podczas spotkania noworocznego uhonorowano statuetkami i listami gratulacyjnymi osoby, którym Rada Powiatu Drawskiego w październiku 2016 r. przyznała tytuł "Zasłużony dla Powiatu Drawskiego". Statuetki otrzymali: Jan Domański, Roman Radziszewski, ks. Arnold Zimnicki oraz obecny Komendant 1. Regionalnej Bazy Logistycznej w Wałczu płk Paweł Mela.


     


Powiat Walecki

BIP   |    ESP   |    Biuletyn "Powiat Wałecki"   |    Fundusze UE   |    Galeria   |    Filmy   |    Organizacje pozarządowe   |    Przetargi   |    Ogłoszenia   |    PODN   |    Powiaty partnerskie   |    Sport   |    Katalog wałeckich firm   |    PWSZ   |    Oferty pracy   |   
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

2019
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2018
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2017
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2016
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2015
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2014
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2013
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2012
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2011
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2010
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2009
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2008
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2007
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2006
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2005
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2004
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2003
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2002
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII